Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Sahne Sanatları » İstanbul'da Ghost rüzgarı başladı

İstanbul'da Ghost rüzgarı başladı

İstanbul'da Ghost rüzgarı başladı20 Ekim 2018 - 11:10
90’lı yılların Hollywood efsanesi Ghost (Hayalet) 19 Ekim Cuma akşamı, Zorlu PSM’de perde açtı. Müzikleriyle romantizmin bambaşka bir boyutunun eklendiği müzikal, etkileyici efektler ve hikayesinin büyüsüne eşlik eden sahne kurgusuyla izleyicilere eşsiz bir performans sundu. 3 Tony adaylığı bulunan Ghost (Hayalet) müzikali 28 Ekim tarihine kadar toplam 13 performans için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Sam ve Molly karakterleri aracılığıyla sınır tanımayan ölümsüz ve sınır tanımayan bir aşkı anlatan, zamanın kült filmlerinden Ghost, güçlü performans ve özel efektler aracılığıyla tutkusunu izleyenlere daha da çok hissettiren müzikal versiyonuyla 13 performansla Zorlu PSM’ye konuk oluyor. 19 Ekim Cuma akşamı ilk performans için seyirci karşısına çıkan, etkileyici efektler ve hikayesinin büyüsüne eşlik eden sahne kurgusuyla izleyicilere eşsiz bir performans sunan müzikal, zamanın en romantik şarkılarından “Unchained Melody” gibi soundtrackleri dışında, müzikale özel bestelenen parçaları da izleyicisiyle buluşturuyor. 

 

Sam ve Molly’nin ölümsüz aşk hikayesini şairane oyunculuklar ve görkemli bir canlı performansla sahneye taşıyan Ghost the Musical, 19 -28 Ekim tarihleri arasında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.