Milliyet Sanat

Dilan

<< Önceki | Sonraki >>
Dilan Kitap Adı : Dilan
Yazar : Serap Tuna
Yayınevi : HTT Yayıncılık
Tür : Roman
Fiyat : -
Baskı altında geçen mutsuz çocukluğun ardından, istemediği biriyle evlenmeye zorlanan çaresiz bir genç kızın içindeki gücü fark etmesiyle birlikte yepyeni, özgür bir hayata adım atmasını anlatan Dilan, Serap Tuna’nın kendi kurduğu HTT Yayıncılık’tan çıkan ilk kitabı.
Kitap Hakkında

Beyninde haykıran korkularının sesini duymamaya çalışmak ayrı zordu, acılarını kalbinin kuytu köşelerine atmak bir o kadar zor. Ama kafasına koymuştu. Bir eşya kadar değerinin olmadığı o evden uzaklaşmalıydı. Nasıl bir yolculuk olacaktı, yolun sonu nereye varacaktı? Bilmiyordu. Dilan’ın mücadele dolu hayatı akıcı, yalın, sürükleyici bir dille okurla buluşuyor…

 

 

Serap Tuna Hakkında

Yazarın ilk kitabı “Dilan”,  kendi kurduğu HTT Yayıncılık’tan çıkan ilk kitap aynı zamanda. HTT Yayıncılık’ın hedefleri arasında; kalemi kuvvetli yeni yazarların önünü açmak, sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmek, bu projelerde etkin biçimde yer almak var.

 

Serap Tuna, eşi Halit Tuna’yı 2017’de ani bir kalp kriziyle kaybettikten sonra eşinin adını yaşatmak için HTT Halit Tuna Yayıncılık’ı kurdu.

İlk kitabı Dilan’ı ve daha sonra yayınlamayı planladığı tüm eserlerini, “Görüyorsun, biliyorum. Senin için…” sloganıyla eşine ithafen yayınlamayı hedefleyen Serap Tuna, 1973 İstanbul doğumlu ve iki çocuk annesidir.

 

 

Tümü