Milliyet Sanat

Yavaşla

<< Önceki | Sonraki >>
Yavaşla Kitap Adı : Yavaşla
Yazar : Kemal Sayar
Yayınevi : Kapı Yayınları
Tür : Kişisel Gelişim
Fiyat : 20 TL
Modern hayatın baş döndürücü hızından uzaklaşmak ve sevdiklerinin gözlerinin içine bakmak isteyenler için Kemal Sayar'ın kaleme aldığı "Yavaşla" Kapı Yayınları etiketiyle çıktı.
Kitap Hakkında

Büyüğün küçüğü yendiği bir dünyadan, hızlının yavaşı yuttuğu bir dünyaya doğru gidiyoruz.  Afrika sözünde söylendiği gibi, “O kadar hızlı gidiyoruz ki ruhlarımız arkada kalıyor.” Kemal Sayar, daha akıllı telefonların, daha hızlı internetin ve daha hızlı otomobillerin çağında yaşayan bizlere, üzerinde “Yavaşla!” yazan bir tabela gösteriyor âdeta. Kapı Yayınları’ndan çıkan kitap, hatırlamanın, o geniş şimdide yani anda olmanın, yavaşlığın keşfi ve keyfini sürmenin  erdemleri üzerinde düşünmeye çağırıyor bizi. Herkesin zamansızlıktan yakındığı bu çağda; hız yapmanın zaman kazandırmadığını, o hızla benliğimizden, sevdiklerimizden ve biricik hayatımızı duyumsayarak yaşamaktan uzaklaştığımızı anlatıyor. Modern hayatın baş döndürücü hızından uzaklaşmak ve sevdiklerinin gözlerinin  içine bakmak isteyenler için, bir kılavuz kitap.

 

Baskı üstüne baskı yaparak çok sayıda okura ulaşan Yavaşla,elinizdeki genişletilmiş yeni basımıyla, sizi yeni farkındalıklara çağırıyor.

Tümü