Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Sinema » Lost in Space dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Lost in Space dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Lost in Space dizisinin ilk fragmanı yayınlandı21 Şubat 2018 - 05:02
İntergalaktik macera dizisi Lost in Space'in tanıtım fragmanı ve ilk görüntüleri yayınlandı. Günümüzden 30 yıl sonrasına ait bir hikayeyi konu alan dizide Robinson ailesinin öyküsü anlatılıyor.

Netflix’in 13 Nisan'da gösterime girecek intergalaktik macera dizisi "Lost in Space"in tanıtım fragmanı ve görüntüleri ilk kez milliyetsanat.com'da.

 

Netflix'in modern yorumu ile tekrar izleyiciyle buluşacak olan 1960'ların klasik bilimkurgu dizisi Lost in Space, uzayda gösterime girdi bile. Halihazırda uzayda bulunan astronotların boş zamanlarında izleyebilmesi için diziyi NASA'nın erişimine açan Netflix, 12 gün önce pilot bir bölümü Uluslarası Uzay İstasyonu ile paylaştı. 

 

 

 

 

Lost in Space Hakkında

1960'ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımıdır. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır. Robison ailesi ise belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biridir. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculukta sırasında hedeflerinden sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır. Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. 

 

İşte Lost in Space'in ilk kez milliyetsanat.com'da izleyeceğiniz fragmanı: