Milliyet Sanat

NR1 Hits 2018

<< Önceki | Sonraki >>
NR1 Hits 2018 Albüm Adı : NR1 Hits 2018
Sanatçı : Various Artists
Şirket :
Tür : Dans
Number 1 Fm 25. Yılında… Dans müziğinin güncel hitleri ile yeni yıla merhaba diyor !!!
Albüm Hakkında
Yabancı Dans Müziğinin En Sevilen Radyo Ve Tvsini Bünyesinde Barındıran Nr1 Medya Group  25. Yılını Kutluyor.  25. Yılında Türkiye’de Dans Müziğinin Öncü Şirketi Yeni Dünya Müzik Arasındaki  İşbirliği İle Yayınlanan Ve Her Albümü Zirveye Taşınan Derlemeler Serisinin Yenisi  “Number 1  Hıts 2018”  Yayınlandı !
 
Her Zaman Olduğu Gibi Dans Müziğinin Günümüzdeki Radyo Hitleri Ve Shazam’da En Çok Aranan Parçalar Nr1  Hıts 2018’de .
 
Tüm Yabancı Müzik Radyolarında En Çok Çalan Parçalar Resmi Listesi Zirvesindeki Parçalar “J. Balvın & Wılly Wıllıam – Mi Gente * Inna Feat. Erık – Ruleta *  No Method - Let Me Go * Lp - When We’re High” Albümün İlk Sırasında ...
 
Dans Müziğinin Zirvedeki Pek Çok  Güncel Hiti Bu Albümde Yer Alıyor : Irına Rımes - My Favourite Man * Marı Ferrarı Feat. Mıss Mary - Maria, Maria * Gıpsy Casual - Nah Nah * Kate Lınn - Your Love * Tım3bomb - La Cancion
 
Ve Dans Müziğinin Biline Ve Sevilen İsimleri :  Otılıa  * Eva Sımons *  Starley * Afrojack * Kadebostany * Maıtre Gıms * Mılk & Sugar İle Türkiye’den  Mert Hakan Ve İlkay Sencan Yeni Parçalarıyla Albümde Yer Alıyor.
 
Yeni Yıla Nr1 Hıts 2018  Albümü İle Dans Ederek  “Merhaba ” Demek ; Size  Yıl Boyu “Neşe”, “Enerji” Ve “Mutluluk” Verecek.
 
Etiketler: dans  NR1 Hits 2018
Tümü