Milliyet Sanat

Mama

<< Önceki | Sonraki >>
Mama Film Adı : Mama
Yönetmen : Andres Muschietti
Oyuncular : Jessica Chastain, Nikolaj Coster- Waldau, Megan Charpentier, Isabelle Nelisse
Görüntü Yönetmeni : Antonio Riestra
Müzik : Fernando Velazquez
Kurgu : Michele Conroy
Süre : 100
Dağıtımcı : Universal International Pictures
Yönetmenliğini İspanyol sinemacı Andres Muschietti'nin üstlendiği korku filmi "Mama" raflardaki yerini aldı
DVD Hakkında Victoria ve Lilly anne ve babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük iki kız kardeştir. Vahşi doğada yapayalnız kalırlar ve 5 yıl boyunca nasıl hayatta kaldıklarını kimse çözemez. Kızların amcası Lucas kız arkadaşı Annabel ile kızları sahiplenirler ve mahkeme kararıyla evlerine alırlar. Fakat insanlıktan uzak büyümüş çocukların rehabilitasyon süreci de oldukça zor olacaktır.

Çocukların uyumsuz davranışları ve evden kaçmalarının ardında travma ve stresten başka bir etken olduğunu fark eden Annabel, geceleri kızlara seslenen bir fısıltı olduğunu fark eder. Evdeki tek misafirler küçük çocuklar değildir, dudaklarından dökülen "Mama" nereye gitseler arkalarında olan bir hayalettir...

Yönetmenliğini İspanyol sinemacı Andres Muschietti'nin üstlendiği korku türündeki yapımın senaryosunda ise yönetmenin yanı sıra Neil Cross ve Barbara Muschietti'nin imzası var.

Filmin ana ekibi ise Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau ve küçük oyuncular Megan Charpentier ie Isabelle Nélisse'den oluşuyor.
Etiketler: Mama
Tümü