Milliyet Sanat
Milliyet Sanat »Vitrindekiler »DVD » The Big Four: Live From Sofia Bulgaria (2DVD)

The Big Four: Live From Sofia Bulgaria (2DVD)

<< Önceki | Sonraki >>
The Big Four: Live From Sofia Bulgaria (2DVD) Film Adı : The Big Four: Live From Sofia Bulgaria (2DVD)
Yönetmen :
Oyuncular :
Görüntü Yönetmeni :
Müzik : Anthrax, Megadeth, Slayer, Metallica
Kurgu :
Süre : 0
Dağıtımcı :
'BIG Four' olarak bilinen METALLICA, MEGADETH, SLAYER ve ANTHRAX bu sefer metal müzik hayranları için bu muhteşem üründe sergileniyor.
DVD Hakkında

 

2010 Haziran ayında Istanbul'da ilk defa gerçekleştirilen ve 3 günde toplam 120 bin rock ve metal hayranını bir araya getiren Sonisphere Festivali bir ilk gerçekleştirerek metal müzik tarihinin en büyük 4 efsanesini bir sahnede performans vermesini sağlamıştı. 'BIG Four' olarak bilinen METALLICA, MEGADETH, SLAYER ve ANTHRAX bu sefer metal müzik hayranları için bu muhteşem üründe sergileniyor. Sonisphere Festivali'nin Bulgaristan Soyfa ayağında kaydedilen bu süper konser DVD, Blu-Ray ve çok özel bir 'deluxe box' olarak yayınlandı. 22 Haziran 2010'da gerçekleşen bu konser aynı zamanda dünyada 550 sinema salonuna uydu bağlantısı ile yayınlanıp muhteşem bir HD sinema şöleni gerçekleşmişti.

The Big Four Live from Sofia bu 4 mega efsanenin festival'de sahnelediği canlı performanslarının tamamını 2 diskli DVD'de getiriyor ve ayrıca sahne arkası görüntüler ve özel röportaj çekimleri ile beraber sunuluyor.

Etiketler: Big Four
Tümü