Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Edebiyat » 11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı'na doğru...

11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı'na doğru...

11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı'na doğru...20 Aralık 2017 - 03:12
TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi destekleriyle düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, on birinci kez 6-14 Ocak 2018 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı'na az bir süre kaldı. Yılın ilk kitap fuarına ev sahipliği yapacak olan Adana'da 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken 80 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacaktır. 

 

11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı’nın konukları arasında İpek Ongun, Altan Öymen, İlber Ortaylı, Gülten Dayıoğlu, Ayşe Kulin, Canan Karatay, Üstün Dökmen, Arif Keskiner, Mine Söğüt, Ahmet Şimşirgil, Aret Vartanyan, Deniz Kavukçuoğlu, Sinan Yağmur, Adnan Özyalçıner, Semih Poroy, Ercan Kesal, Sinan Meydan, Mine Soysal, İhsan Eliaçık, Yekta Kopan, Haydar Ergülen, Şükrü Erbaş, Mehmet Genç (Rotasız Seyyah), Mine G. Kırıkkanat, İbrahim Kaboğlu, Nebil Özgentürk, Tarık Tufan, Feridun Düzağaç, Nevşin Mengü, Sibel Eraslan, Hikmet Anıl Öztekin, Bağış Erten, Yunus Ozan Korkut, İsmail Saymaz, Turhan Günay, Metin Celal, Ercan Karakaş, Ataol Behramoğlu, Kemal Hamacıoğlu,  Enver Aysever ve pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor. 

 

11. TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı, 6-14 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.