Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Sahne Sanatları » Cansel Elçin sahnede

Cansel Elçin sahnede

Cansel Elçin sahnede07 Ekim 2019 - 10:10
Cansel Elçin, başrolü Mucize Doktor dizisinde de yeralan usta oyuncu Reha Özcan ile paylaştığı çok konuşulacak yepyeni tiyatro oyunu ‘Çıplak Vatandaşlar’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Simon Beaufoy’un yazdığı, dilimize Şükran Yücel’in çevirdiği, ülkemizde de ‘Anadan Doğma’ ismiyle daha önce vizyona giren komedi filmi ‘Full Monty’nin tiyatroya uyarlaması olan Çıplak Vatandaşlar, ilk olarak 26 ve 30 Ekim tarihlerinde, Uniq Hall Sahnesi’nde izleyici ile buluşacak. Satışa çıkar çıkmaz büyük merak uyandıran oyunun ilk 2 gösterisinin biletleri yoğun ilgi görüp hızla tükenirken, Kasım ayının turne tarihleri de belirlendi. 

 

 

KASIM TURNE TARİHLERİ: 

 

8 Kasım Cuma - Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi, İstanbul 

11 Kasım Pazartesi - Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu İzmir

12 Kasım Salı - MEB Şura Salonu - Ankara

14 Kasım Perşembe - Caddebostan Kültür Merkezi, İstanbul

28 Kasım Perşembe - Mall of İstanbul Moi Sahne, İstanbul

 

 

Özelleştirildiği için kapanan Sheffield çelik fabrikası çalışanları artık işsizdir. Yıllarını mesleklerine vermiş bu deneyimli işçiler, geçinemez hale gelirler. İçlerinden Gaz’ın aklına bir fikir gelir. Şehirdeki kadınların genç erkek striptizcilere gösterdiği büyük ilgi Gaz’ı ve diğer işsiz arkadaşlarını da yanına alarak striptiz dünyasına adım atmaya ve para kazanmaya iter. 

 

 

Bu eğlenceli komedinin yönetmenliğini Laçin Ceylan yapıyor. Birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken oyunda, ekibin gösterinin sonunda izleyici için hazırladığı sürprizler merakla bekleniyor.