Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Sahne Sanatları » Mesut Süre kapalı gişe ile başladı

Mesut Süre kapalı gişe ile başladı

Mesut Süre kapalı gişe ile başladı01 Ekim 2019 - 03:10
Mesut Süre, yeni sezona kapalı gişe başladı. Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı gösterisiyle PSM Turkcell Platinum Sahnesi'nde 1000 kişiye kahkaha attırdı

BKM Mutfak'ın stand up yıldızlarından Mesut Süre, 'Siz Hepiniz Ben Tek' adlı tek kişilik gösterisiyle yeni sezona Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi'nde kapalı gişe başladı.10 yıllık kariyeri boyunca 1200 ‘ün üzerinde sahneye çıkarak bu konuda hatırı sayılır bir başarıya imza atan Mesut Süre, 'Gönülleri ala ala ofansif mizah' olarak tanımladığı stand up gösterisinin sezon açılışında gözleme dayalı yeni konularını yine seyirciyi dahil ederek sahneledi.

 

İL İL TÜRKİYE’Yİ GEZECEK

Mesut Süre için yeni sezon özel bir anlam içeriyor. Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı gösterisini BKM Mutfak Organizasyonuyla yeni sezonda İstanbul ve Anadolu’da 1000 kişilik salonlarda sahneleyecek.

 

Türkiye’nin birçok ilinde büyük salonlarda stand up gösterilerine hazırlanan Süre, önümüzdeki aylarda Türkiye’yi il il gezmeye hazırlanıyor. Mesut Süre Ekim ve Kasım aylarında, Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmir, Bursa ‘da sahne alacak.

 

Mesut Süre, ‘Hepiniz bir ben tek’ gösterisinin adının rakiplerine bir göndermemi olduğunu soran basın mensuplarına; “ Stand up komedyenleri birbirini besler, ilham alır. Üretim hızlanır. ” dedi.