Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Diğer » Red Bull ‘Miksteyp’ YouTube kanalı yayın hayatına başladı

Red Bull ‘Miksteyp’ YouTube kanalı yayın hayatına başladı

Red Bull ‘Miksteyp’ YouTube kanalı yayın hayatına başladı15 Haziran 2024 - 05:06
Red Bull’un YouTube Türkiye üzerinde yayın hayatına başlayan ilk müzik kanalı ‘Red Bull Miksteyp’in ilk konukları Sokrat ST, Şanışer, Fuat ve Eypio oldu.
Müzik dünyasının yeni dönem dinamiklerini yansıtan içeriklerin yer alacağı Red Bull Miksteyp kanalında ilk program Red Bull ‘Rap Trivia’ oldu. İlk bölümünde Sokrat ST, Şanışer, Fuat ve Eypio’yu bir araya getiren yarışma formatı Red Bull Rap Trivia, Red Bull Miksteyp’te müzikseverlerle buluştu. 
 
Hip Hop ve Rap müzikseverler tarafından ilgiyle takip edilecek Red Bull’un Türkiye’deki ilk müzik kanalı Red Bull Miksteyp, YouTube üzerinde yayın hayatına başladı. Hip Hop ve Rap dünyasının nabzının tutulacağı ve farklı formatlarda içeriklerin yer alacağı Red Bull Miksteyp kanalındaki ilk program Red Bull Rap Trivia 13 Haziran’da  yayınlandı. Hip Hop ve Rap tarzında yapılan yarışma içeriği Red Bull Rap Trivia’da rap müziğin önde gelen isimlerinden Sokrat ST, Şanışer, Fuat ve Eypio kıyasıya mücadele ederken, sunucu koltuğuna ise rap dünyasının sevilen ismi Heja oturdu. 
 
Hip Hop ve Rap dünyasının fark yaratan isimlerinin sezon boyunca konuk olacağı ve Heja sunuculuğu ile ekranlarda yer bulan Rap Trivia’nın ilk bölümü Red Bull Miksteyp, YouTube kanalından izlenebiliyor. Red Bull Miksteyp’e dair daha fazla bilgi için Red Bull/Miksteyp adresinden ulaşılabiliyor.